קינוחים אישיים לאירועים

קייטרינג קינוחים אישיים זה אנחנו

אנו מומחים בקינוחים אישיים לאירועים צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר ייחודית לאירוע

אם יש דבר שמשותף לכולנו, כמעט בכל מקום וכמעט בכל מצב, זה הרצון שיראו אותנו, שיבינו אותנו וישתנו לנו יחס אישי ומיוחד. ממש ככה מרגישים גם אורחים שמוזמנים לאירוע, ובכלל לא משנה אם זה אירוע עסקי, משפחתי או חגיגה של מכרים או חברים טובים. כל אורח בסתר ליבו, רוצה לדעת שההגעה שלו חשובה למארגני האירוע, ושכמו שהיה חשוב לו להשתתף בשמחתם, כך גם להם חשוב שאכן עשה כך.

מה אנחנו רוצים להגיד? שהסוד להצלחה של אירוע, כל אירוע, הוא התחושה של האורחים שהם חשובים לכם, ושאתם מודים להם על הגעתם, גם אם לא הצלחתם לעבור אחד אחד ולהודות להם באופן אישי. איך תוכלו לתת להם את התחושה הזאת? יש לנו רעיון לפחות לדרך אחת, מוצלחת במיוחד – קינוחים אישיים לאירועים.

  • קינויחם אישיים לאירועים פרטיים
  • קינוחים אישיים לפי הזמנה
  • קינוחים אישיים חלביים
  • קינוחים אישיים פרווה

קינוחים אישיים זה אנחנו

החברה הגדולה בישראל לאירועי קייטרינג קינוחים

קינוחים בהרמת כוסית
בופה קינוחים מתוק

שולחן קינוחים בסיסי

השולחן הקינוחים הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. תפריט השולחן מכיל בתוכו מספר סוגים של קינוחים החל מעוגות מיוחדות, קינוחי כוסות אישיים, פרופיטרולים (פחזניות)

שולחן קינוחים בסיסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר
קינוחים בהרמת כוסית

שולחן קינוחים קלאסי

השולחן הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. החבילה שלנו מכילה מספר סוגים של קינוחים החל מכוסות קיונחים, עוגות, עוגיות

שולחן קינוחים קלאסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

שולחן קינוחים פרימיום

שולחן הפרימיום שלנו מתאים לאירועי יוקרה חגיגיים, חתונות והשקות. תפריט השולחן בתוכו קינוחי פינגרפוד, מגוון גדול של קיונחי כוסות, אקלרים, פחזניות וטארטאלטים.

שולחן קינוחים פרימיום

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

למה כדאי לכם לבחור קינוחים אישיים לאירועים?

הזמנת קינוחים אישיים לאירוע

אנחנו מדברים בעצם על קינוחים קטנים לאירועים, עוגות של ממש רק בגודל קטן, אישי, שכל אחד מקבל לעצמו ואין צורך לחתוך ולהתחלק עם אחרים. לשיטה בה מספקים קינוחים אישיים לאירועים יש לא מעט יתרונות:

  • קינוח אישי הוא יחס אישי – כפי שכבר ציינו, האורחים שלכם מחפשים יחס אישי. מה ייתן להם תחושה כזאת אם לא עוגה אישית מעוצבת ויפהפיה שכל כולה שלהם?
  • אף אורח לא מפספס את המראה המזמין והיפה של הקינוחים – כשיש עוגה גדולה שמחולקת לכולם, כל אחד מקבל רק פיסה קטנה, שנראית הרבה פחות טוב מהשלם, וגם לא בהכרח מכילה את כל מרכיביו. עם קינוח אישי כל אורח מקבל בדיוק מה שקיבלו אחרים ונהנה מהקינוח בשלמותו.
  • אתם מייצרים תחושה של שפע – בר קינוחים אישיים הכולל סוגים שונים של קינוחים קטנים הוא אחד המראות היפים והמעוררי תאבון ביותר. זה צבעוני, זה מיוחד, זה מגרה וזה מייצר תחושת שפע ונדיבות.

קינוחים אישיים לאירועים מגיעים בשלל סוגים ומינים, החל מעוגות אישיות, מצופות קרמים וזיגוגים או מעוצבות בבצק סוכר, דרך קאפקייקס צבעוניים, כוסות אישיות עם קינוחי שכבות, מיני טארטים וטארטלטים, עוגיות ומאפים ועוד ועוד ועוד. ניתן כיום להזמין כמעט כל סוג של עוגה מפורסמת בדגם אישי ומוקטן, וגם עוגות ייחודיות ומקוריות המעוצבות בהתאמה אישית.

גם שומרי הכשרות ביניכם לא צריכים לדאוג – יש מגוון עצום של קינוחים אישיים פרווה לאירועים, והחדשות הטובות באמת הן שמבחינת הטעם אתם אפילו לא תרגישו שאתם שומרים על הכשרות, כיוון שכיום קינוחי פרווה לא נופלים בטעמם מקינוחים חלביים, ובשני המקרים יקבל כל אורח ואורח רגע פרטי משלו בגן עדן של מתיקות.

לקבלת קטלוג קינוחים אישיים, תפריט, הצעת מחיר או ייעוץ לפני לאירוע, פנה אלינו ונשמח לסייע

צוות “קינוחים זה אנחנו” עומד לשרותך. שלח אלינו הודעה או הרם טלפון, אנו מחכים לשיחתך..