קייטרינג קינוחים זה אנחנו

קינוחים אישיים לאירועים

אנו בקייטרינג קינוחים זה אנחנו מומחים בשולחנות קינוחים מעוצבים לאירועים. המומחיות שלנו היא עיצוב שולחן בהתאם לבקשת הלקוח ולסגנון האירוע. אצלנו תוכל לבחור בין שולחן קינוחים הכולל שרותי עיצוב, סידור והגשה. השרות שלנו מיועד למארחים המעוניינים להגיש לאורחים שלהם קינוחים איכותיים באיכות בלתי מתפשרת ובעיצוב דקורטיבי ייחודי. שולחנות הקינוחים שלנו מכילים קינוחים אישיים אשר הופכים כל אירוע לאטרקציה מתוקה, טעימה וצבעונית.

התמונות שלפניכם הן מתוך פסטיבל Epos לקולנוע אשר התקיים במוזיאון תל אביב לאמנות. בתמונות, שולחן קינוחים מעוצב הכולל שירות סידור עיצוב והגשה. על השולחן מגוון קינוחים אישיים משולב קינוחים פרווה וחלבי ואגרטלים מלאים בתות שדה אדום וטרי.

מקרונים צבעוניים
כוסות קינוח במגוון טעמים

קייטרינג קינוחים זה אנחנו מספק קינוחים אישיים לאירועים. עיצוב שולחן דקורטיבי ע"י סטנדים מיוחדים, מעמד מדורג לקינוחי כוסות,מגדל מקרונים מהממם ושלל עיצובים לשולחן קינוחים לאירוע שלכם. ניתן גם לבחור בשולחן מעוצב בסגנון פרייסטיל אשר הקינוחים מפוזרים כצלחת קינוחים גדולה על השולחן.

שולחן בעיצוב קלאסי
עמדת קרמבויים טבעוניים ותות שדה
בר קינוחים מעוצב
שולחן קינוחים מעוצב
במת קינוחי כוסות מעוצבת
עמדת קינוחי כוסות מעוצבת
עיצוב שולחן קינוחי שוק
שולחן קינוחים "פרי-סטייל"
סוכריות שוקולד על בר מתוקים
שף קונדיטור לעיצוב מקצועי
שולחן קינוחים - עמדת כוסות ומקרונים
אקלרים ופטיפורים על שולחן מתוקים
עמדת אקלרים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

אנו מספקים את כל המכלול הדרוש לאירוע מתוק. קייטרינג הקינוחים שלנו מספק חוויה מתוקה ואיכותית, כזאת שהאורחים שלכם יזכרו להרבה זמן, אצלנו תוכלו להנות מקינוחים איכותיים ויפים וכמובן טעימים. ניתן לשלב בשולחן הקינוחים שלנו סטנד מיוחד עם מקרונים צבעונים, קרמבויים טבעוניים וסוכריות שוקולד ופיצפוצים.

סטנד מקרון פרווה
סטנד מקרון מעוצב

שולחן הקינוחים שלנו - פסטיבל EPOS במוזיאון תל אביב לאמנות

שולחן קינוחים איכותי לא חייב להיות יקר, אבל כן חייב להראות יוקרתי! – קופסאות הקינוחים שלנו נבנו מתוך הבנה כי הנראות חשובה לא פחות מהטעם. אנו מספקים לך את כל הכלים והאמצעים הדרושים לבניית שולחן קינוחים מרהיב באופן עצמאי.

שולחן קינוחים לכנסים
שולחן קינוחים לכנסים

קייטרינג קינוחים שמגיש רק את הטוב ביותר

אנו מאמינים כי אירוע הוא חוויה של פעם בחיים. גם אם הלקוח שלנו עושה כמה אירועים בשנה, עדיין כל אירוע הוא עולם ומלואו בפני עצמו. קייטרינג קינוחים המגיש קינחים משגעים יכול להפוך אירוע סטנדרטי לאירוע בלתי נשכח. התחושה הטובה של סיום מתוק יכולה להמשך גם ימים, חודשים ואפילו שנים בזיכרון המתוק שלנו. החברה שלנו שמה לעצמה מטרה ראשית להעניק ללקוח קייטרינג מתוקים מהטובים שניתן להציע היום באירועים פרטיים ועסקיים. צוות “קינוחים זה אנחנו” ישמח להעניק לכם שרות בלתי נשכח להפוך את האירוע שלכם לחוויה מתוקה וחד-פעמית, בכל פעם מחדש..

עמדת קינוחים מתוקים
שולחן קינוחים מעוצב
שולחן קינוחים לבת מצווה
שולחן קינוחים מעוצב - הולדת הבת
עמדת ממתקים - סוכריות

קייטרינג קינוחים זה אנחנו מספק קינוחים אישיים לאירועים בהתאם לתקציב הלקוח. ניתן לבחור בין שרות עיצוב וסידור ע"י קונדיטור מקצועי, לבין שירות משלוח של מארז קינוחים מהודר המיועד להגשה מהודרת באופן עצמאי ע"י אלמנטים עיצוביים המגיעים ביחד עם מארז הקינוחים

כלי מעוצב למתוקים
עמדת מתוקים מעוצבת
בר מתוקים לאירוע
שולחן קינוחים מעוצב

אנו מספקים את כל המכלול הדרוש לאירוע קולינרי חוויתי. הקונדיטורים שלנו ישמחו לאפות בשבילך את כל מה שרק אפשר להעלות על הדעת באירוע מושלם. קייטרינג הקינוחים שלנו מספק חוויה מתוקה ואיכותית, כזאת שהאורחים שלכם יזכרו להרבה זמן

שולחן מתוקים לבר מצווה