ממתקים לחתונה - קייטרינג קינוחים זה אנחנו

אנו מומחים בשרות של אספקה ועיצוב עמדת ממתקים לחתונה לקבלת קטלוג המחירים שלנו צרו עמנו קשר ונשמח לענות לכל שאלה. אנו מעצבים לכם בר ממתקים מעוצב הנותן צבע וטעם מתוק לחתונה שלכם, ממתקים איכותיים וטריים שכל אורח יהנה מהחוויה.

יש לנו מגוון גדול של אפשרויות מתוקות לאירוע שלכם. צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם ולתכנן יחדיו חתונה צבעונית ומצוקה

אנו בקייטרינג קינוחים זה אנחנו מומחים בממתקים לחתונה. פנה אלינו  וקבל הצעת מחיר לאירוע.

תפריטי הקינוחים שלנו כוללים

אז מהו בר ממתקים לחתונה?

בר ממתקים לחתונה הוא שולחן מעוצב דקורטיבי עם סטנדים מיוחדים, עליהם אנו שמים ממתקים איכותיים וטריים במגוון צבעים,וטעמים שולחן צבעוני ומיוחד המושך את העין של כל אורח בחתונה שלכם, ומחזיר את כולנו לילדות אז גם המבוגרים שבנינו יישמחו לאכול משהו מתוק, כי קשה לסרב לאיזה סוכרית גומי טעימה. ניתן למשל גם לבחור צבע מיוחד לאירוע שלכם כמו ורוד ולבן ואז כל הממתקים  והשולחן יעוצב בצבע שבחרתם. ניתן גם למתג את הממתקים במדבקות מעוצבות עם שם החתן והכלה או רק ראשי התיבות, לבבות, תאריך וכל מה שבא לכם, ואנו נמתג לכם את הממתקים עם החותמת האישית שלכם.

אז אצלנו בקינוחים זה אנחנו תמצאו מגוון אפשרויות לעיצוב שולחן ממתקים לאירוע שלכם, החל משולחן מתוק בצבע אחד,שולחן צבעוני שולחן ממתקים עם לוגו ממותג חותמת אישית שלכם, עגלת ממתקים מסתובבת ברחבת הריקודים, וגם אם בא לכם עוד רעיון לאיך תרצו את הממתקים בחתונה שלכם דברו איתנו ונשמח לעזור ולתת שירות מתוק ומכל הלב.

חתונה מתוקה זה אנחנו.

אנו בקינוחים זה אנחנו שמחים לתת שירות מתוקים לחתונה. 

החל מאירוע קטן ועד אירוע גדול. נציג לכם בר מתוקים מפואר ונעצב אותו עם מגוון גדול של מתוקים צבעוניים:

  • סוכריות גומי במגוון צבעים
  • סוכריות מצופות סוכר
  • סוכריות על מקל
  • מרשמלו מיוחדים
  • ועוד מגוון של הפתעות מתוקות

יש אפשרות להציג את השולחן הממתקים לחתונה שלכם כבר בשלב קבלת הפנים, או לפתוח בר מעוצב בשלב הריקודים. את זה כבר נחליט ביחד אז סגנון תרצו לאירוע שלכם. 

אצלנו בקינוחים זה אנחנו תמצאו גם עוד מיגוון גדול של אופציות לאירוע החתונה שלכם,חוץ מבר ממתקים לחתונה אנו מספקים עוד אפשרויות מתוקות לאירועים:

  • שולחן מתוקים משולב עם קינוחים
  • שולחן קינוחים מעוצב דקורטיבי
  • שולחן קינוחים "פריי סטייל" זהו שולחן פתוח הנראה כצלחת קינוחים גדולה המוגשת על שולחן.

 

ממתקים לחתונה זאת חוויה המתאימה הן לקהל הצעיר והן לקהל המבוגר. עיצוב שולחן ממתקים לחתונה, בצורה מקורית וצבעונית מעניק חוויה מתוקה גם לעיניים וגם לחך. ניתן לשלב בין ממתקים לקינוחים אישיים ולפטיפורים בשלל צבעים. אפשרות נוספת היא עיצוב צבעוני באמצעות מקרונים וקלרים בשלל סוגים. לקבלת פתרון צרו עמנו קשר והשף קונדיטור הראשי שלנו ישמח לשלוח לכם מגוון תמונות ואפשרויות עיצוב לבחירתכם. קינוחים זה אנחנו היא החברה הגדולה בישראל לפתרונות אירוח מתוק, ממתקים, קינוחים ועוגות לאירועים משמחים. 

קרא עוד