ממתקים לאירועים - קינוחים זה אנחנו

ממתקים לכל סוגי האירועים

אנו מומחים רק במה שטוב ואיכותי, כל היתר לא אצלנו..

בימי ההולדת של פעם הכיבוד היה פשוט – כמה קערות על השולחן, קצת ממתקים, קצת חטיפים וכולם מרוצים. היום הכל הרבה יותר מפואר, מושקע ומעוצב, ובימי ההולדת כבר יש קינוחים מיוחדים ועוגות אישיות, והרמה רק עולה ככל שעולים בגיל או בסוג האירוע – בר מצווה, ברית או חתונה. דווקא עכשיו, כשכולנו כבר רגילים לרמה ממש גבוהה, חוזר הגעגוע לפשטות של פעם, והפופולריות של דוכני הממתקים לאירועים הולכת ועולה.

דמיינו לעצמכם – בין שאר הקינוחים, העוגות והמוסים המושקעים, דוכן ממתקים מלא בכל סוגי הממתקים הכי טעימים – סוכריות גומי, שוקולדים, סוכריות על מקל – כל מה שרק תרצו בדוכן אחד מיוחד. אנחנו יכולים להבטיח לכם, שלא משנה אם מדובר ביום הולדת של ילד או באירוע המיועד בעיקר למבוגרים – עגלת ממתקים לאירועים היא תמיד הלהיט של הערב.

קינוחים זה אנחנו

החברה הגדולה בישראל לאירועי קייטרינג קינוחים

קינוחים בהרמת כוסית
בופה קינוחים מתוק

שולחן קינוחים בסיסי

השולחן הקינוחים הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. תפריט השולחן מכיל בתוכו מספר סוגים של קינוחים החל מעוגות מיוחדות, קינוחי כוסות אישיים, פרופיטרולים (פחזניות)

שולחן קינוחים בסיסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר
קינוחים בהרמת כוסית

שולחן קינוחים קלאסי

השולחן הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. החבילה שלנו מכילה מספר סוגים של קינוחים החל מכוסות קיונחים, עוגות, עוגיות

שולחן קינוחים קלאסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

שולחן קינוחים פרימיום

שולחן הפרימיום שלנו מתאים לאירועי יוקרה חגיגיים, חתונות והשקות. תפריט השולחן בתוכו קינוחי פינגרפוד, מגוון גדול של קיונחי כוסות, אקלרים, פחזניות וטארטאלטים.

שולחן קינוחים פרימיום

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

איך בוחרים עגלת ממתקים לאירועים?

בופה ממתקים לאירועים

ראשית, עגלת ממתקים או דוכן ממתקים לא צריכים להיות הקינוח היחיד שאתם מציעים. יש מקום גם לעוגות או מאפים, על פי רצונכם, אך כדאי לא להעמיס באטרקציות. אם בחרתם מספר סוגי עוגות קלאסיות ואליהן אתם מוסיפים דוכן ממתקים, לא צריך להוסיף לזה גם עגלת גלידה או קרפ צרפתי, אחרת האורחים ילכו לאיבוד בכל השפע והאטרקצוית רק יאפילו זו על זו ויגרעו זו מזו.

אם בחרתם בעגלת ממתקים, כדאי לבחור בכמה שיותר סוגים – סוכריות, מסטיקים ושוקולדים במגוון של צורות, צבעים וטעמים יחזירו כל מבוגר להיות ילד מתפעל בחנות ממתקים, עם עיניים נוצצות וחיוך על הפנים. עגלות מסוימות מגיעות ממש עם חלוקה לתאים, כמו בחנויות, כדי לדייק עוד יותר את התחושה הכיפית הזאת שכולנו זוכרים.

דוכני ממתקים יכולים גם להוסיף אלמנטים עיצוביים מעניינים לאירוע שלכם, באמצעות סידורי ממתקים מיוחדים. את סידורי הממתקים אפשר לעשות בשלל צורות מעניינות, בכלים מיוחדים הפזורים בכל המקום או רק על גבי דוכנים מסויימים, בהתאם לרצונכם אפשר לדאוג לסידורי ממתקים אפילו על פי שם, תמונה או פריט מבוקש, בהתאמה אישית לאירוע או לבעלי השמחה.

ואם אנחנו כבר מדברים על התאמה אישית, מה דעתכם על ממתקים שמעוצבים במיוחד עבור האירוע שלכם? עיצוב ממתקים הוא אחד הטרנדים המבוקשים היום, כאשר לצד ממתקים 'רגילים' ימצאו האורחים סוכריות על מקל עם תמונה של הזוג המתחתן, או ממתק שוקולד עם תאריך בר המצווה של הילד. עיצוב ממתקים מכניס ייחודיות, ממתג את האירוע שלכם כמושקע ויוצא דופן וכמובן – משאיר טעמים וזיכרונות מתוקים בפה וגם בלב.

לקבלת הצעת מחיר לאירוע המשלב קינוחי ממתקים, צרו עמנו קשר ישיר ותוכל להנות ממגוון הצעות מתוקות ואיכותיות. ממתקים לאירועים זה אנחנו

לקבלת קטלוג קינוחים, תפריט, הצעת מחיר או ייעוץ לפני לאירוע, פנה אלינו ונשמח לסייע

צוות "קינוחים זה אנחנו" עומד לשרותך. שלח אלינו הודעה או הרם טלפון, אנו מחכים לשיחתך..