קינוחים זה אנחנו קייטרינג

גלידות לאירועים

גלידות לאירועים ובר מתוקים, זה גם אנחנו..

גלידות לאירועים בכל הטעמים ומכל הסוגים

אנו מומחים בגלידה טעימה, כשרה ואיכותית  לאירועים

כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה המיוחד ביותר, המקורי ביותר, זה שיזכרו לאורך זמן, ולטובה. יש כאלה שמנסים למצוא לוקיישן מיוחד, יש כאלה שמזמינים לאירוע הופעות של אמנים גדולים, ויש כאלה שמבינים שהאפקט הכי גדול מגיע מהדברים הקטנים. כל מה שאתם צריכים כדי שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח הוא עגלה אחת. עגלת גלידה.

קינוחים זה אנחנו

החברה הגדולה בישראל לאירועי קייטרינג קינוחים

קינוחים בהרמת כוסית
בופה קינוחים מתוק

שולחן קינוחים בסיסי

השולחן הקינוחים הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. תפריט השולחן מכיל בתוכו מספר סוגים של קינוחים החל מעוגות מיוחדות, קינוחי כוסות אישיים, פרופיטרולים (פחזניות)

שולחן קינוחים בסיסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר
קינוחים בהרמת כוסית

שולחן קינוחים קלאסי

השולחן הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. החבילה שלנו מכילה מספר סוגים של קינוחים החל מכוסות קיונחים, עוגות, עוגיות

שולחן קינוחים קלאסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

שולחן קינוחים פרימיום

שולחן הפרימיום שלנו מתאים לאירועי יוקרה חגיגיים, חתונות והשקות. תפריט השולחן בתוכו קינוחי פינגרפוד, מגוון גדול של קיונחי כוסות, אקלרים, פחזניות וטארטאלטים.

שולחן קינוחים פרימיום

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

כך תבחרו בר גלידות ועגלת גלידה לאירועים

אוכל טוב יש כבר כמעט בכל אירוע, וקינוחים מעולים לא חסר, אבל בכמה אירועים הייתם לאחרונה ונתקלתם בהם בעגלת גלידה? ואם נתקלתם – נכון שיום אחרי זה סיפרתם על זה לכולם? זה בדיוק מה שיקרה עם האירוע שלכם, אם תהיה בו עגלת גלידה.

מה תוסיף עגלת גלידה לאירוע שלכם?

עגלות גלידה לאירועים מוסיפות קודם כל אלמנט עיצובי מקסים ומיוחד. ברוב המקרים בנויות העגלות בסגנון רומנטי מיושן, ונראות ממש כאילו יצאו מסרט איטלקי תקופתי, בו הן עומדות במרכז הפיאצה העירונית ומשרתות את העוברים והשבים. העגלה מאוד בולטת בנוף של אולמות האירועים והגנים, ומושכת אליה סקרנים מיד עם הצבתה, עוד בטרם יודעים מה מרכולתה.

מבחינת התוכן, כשמה כן היא – עגלת הגלידה מציעה גלידות במבחר טעמים על פי בחירתכם, אותן אפשר לקבל בגביע וופל או פלסטיק, שוב – על פי בחירתכם. נדיר מאוד למצוא גלידות באירועים, כך שברגע שהשמועה מתפשטת אתם יכולים להיות בטוחים שכולם ירצו לנסות ולטעום.

עגלות גלידה לאירועים יכולות להגיע לצד בר קינוחים, שיכול להיות יחסית פשוט כיוון שהן יהוו את האטרקציה הגדולה. אפשרות אחרת היא לוותר לחלוטין על בר הקינוחים ולהזמין עגלת גלידה בלבד, כאשר מלבד הגלידה האיטלקית הקלאסית היא יכולה להכיל גם מכשירי גלידה אמריקאית, קרפ צרפתי, וופל בלגי ופרוזן יוגורט, ולהוות בר קינוחים ייחודי ומלהיב במיוחד בפני עצמה.

חברות שמציעות עגלות גלידה לאירועים מציעות במקרים רבים גם אפשרויות נוספות כמו בר מתוקים או ממתקים, בר קפה ושתיה חמה, עגלות שייקים ומגשי פירות. גם הגלידות וגם שאר הקינוחים המגיעים בעגלות אלו יכולים להיות חלביים, אך גם לשמורי הכשרות יש שלל אפשרויות לגלידות וקינוחים נוספים שהם פרווה לחלוטין, בלי להתפשר במילימטר על הטעם.

עגלות גלידה לאירועים הן ללא ספק הדרך הבטוחה והקלה לייצר ייחוד לאירוע שלכם ולהכניס אליו אטרקציה אמיתית, שתשמח את האורחים כולם. אין אחד שלא אוהב גלידה, ובטח כשמתחשק להתרענן קצת ברחבת הריקודים. האורחים שלכם יודו לכם על החשיבה המקורית ועל התעוזה, ויחזרו שוב ושוב אל העגלה כדי לקבל עוד.

לקבלת קטלוג קינוחים, תפריט, הצעת מחיר או ייעוץ לפני לאירוע, פנה אלינו ונשמח לסייע

צוות "קינוחים זה אנחנו" עומד לשרותך. שלח אלינו הודעה או הרם טלפון, אנו מחכים לשיחתך..