בר מתוקים ליום הולדת

אצלנו בקינוחים זה אנחנו תוכלו למצוא מגוון אפשריות לעיצוב בר מתוקים ליום הולדת
פנו עליו בטופס צור קשר או התקשרו.
נשמח לייעץ לכם.

מחפשים בר מתוקים ליום הולדת?


הגעתם למקום הנכון, חוגגים יום הולדת לחבר קרוב או משפחה ואתם רוצים לעצב לו או לה בר מתוקים ליום הולדת באירוע חגיגי או אפילו בבית/ במשרד, יש לנו מגוון אפשריות להציע לכם.
אנחנו בקינוחים זה אנחנו יכולים להגיע לאירוע ולעצב לכם את בר המתוקים לאירוע שלכם אבל אופציה נוספת גם אתם יכולים לעצב בעצמכם לקנות מאיתנו מארז של קינוחים אישיים ולבנות בר מתוקים בעצמכם אז מה זה בעצם מארז הקינוחים שדיברתי כאן? מארז קינוחים לעיצוב עצמי של בר מתוקים ליום הולדת כולל קינוחים אישיים ואיכותיים מה שתחליטו קינוחים חלבי או פרווה, מגיעים בתוך קופסא בנוסף תקבלו גם סטנד קרטון דקורטיבי להרכבה עצמית עליו תוכלו לשים את הקינוחים ולעצב בעצמכם את בר המתוקים ליום הולדת, דבר נוסף שתוכלו לעשות או לקנות כמה ממתקים, סוכריות גומי, מרשמלו נשיקות ולצרף למארז קינוחים וככה תעצבו בר מתוקים ליום הולדת משולב עם קינוחים טעימים וממתקים, המארז כולל כל מה שאתם צריכים על מנת לעצב שולחן קינוחים.


שולחן קינוחים מעוצב בסגנון פרייסטיל שזה אומר שולחן פתוח בעצם הקינוחים מפוזרים על השולחן בצורה חופשית מסביב קישוטים, רטבים, קרמים, פזורים על השולחן בעצם זה צלחת קינוחים גדולה שכולם יכולים לקחת מהמתוקים שעל השולחן זאת דרך נפלאה לעיצוב בר מתוקים ליום הולדת.
אפשרות נוספת היא עיצוב בר על ידי סטנדים דקורטיבים עליהם נניח את הקינוחים נעשה מגדל מקרונים יפיפיה והרבה קינוחים טעימים וסופר איכותיים.
כאן תוכלו אם תרצו לשדרג עם ממתקים.

מהו בעצם בר מתוקים ליום הולדת?


בר מתוקים ליום הולדת זה בעצם שולחן או בר שעליו מניחים מתוקים מכל מיני סוגי.
מתוקים מתכוונים גם לקינוחים וגם ממתקים
זה בעצם שם כללי הרבה גם קוראים לזה שולחן קינוחים/בר קינוחים שזה בעצם מתוקים
העיקר שיהיה מתוק וטעים.

מקווה שהבנתם מהו בר מתוקים ליום הולדת אם יש לכם שאלות רוצים לחשוב ביחד איתי איך לעשות חגיגה של מתוקים באירוע שלכם.  מוזמנים ליצור איתנו קשר.

בר מתוקים ליום הולדת לילדה
בר מתוקים ליום הולדת לילדה
בר מתוקים ליום הולדת לבן
בר מתוקים ליום הולדת לבן

הצעת מחיר בקליק