בר מתוקים לחתונה

בר קינוחים, ממתקים ומתוקים לחתונה, זה גם אנחנו..

עומדים להתחתן? יש לנו בר מתוקים וקינוחים להציע לכם

אנו מומחים רק במה שטוב ואיכותי – קייטרינג קינוחים לחתונות זאת המומחיות שלנו

כולנו מכירים את השלב הזה בתור אורחים בחתונה – אתם כבר עמוק אל תוך הערב, עבר זמן מאז הוגשו המנות העיקריות, ובינתיים האלכוהול והזיעה מתחרים מי מהם מראה נוכחות גדולה יותר. זה בדיוק השלב שבו מישהו פתאום יגיח אל הרחבה עם קינוח ביד, ומיד תבינו שזה בדיוק, אבל בדיוק מה שכל תא בגופכם משתוקק לו ברגע זה ממש – משהו מתוק.

ממתקים לחתונה הם לא רק פינוק מדהים, הם גם ממש הכרח, שילוב המתוק עם האלכוהול ששתו האורחים מזרים אנרגיה חדשה ומאפשר לכל מי שהתחיל להתעייף לבלות שעות נוספות על הרחבה. מעבר לכך, מדובר ביום החשוב בחייכם, אי אפשר לנעול אותו עם טעם של פרגית או דג, חייבים לתת לו סיום מתוק עם בר קינוחים לחתונה.

קינוחים זה אנחנו

החברה הגדולה בישראל לאירועי קייטרינג קינוחים

קינוחים בהרמת כוסית
בופה קינוחים מתוק

שולחן קינוחים בסיסי

השולחן הקינוחים הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. תפריט השולחן מכיל בתוכו מספר סוגים של קינוחים החל מעוגות מיוחדות, קינוחי כוסות אישיים, פרופיטרולים (פחזניות)

שולחן קינוחים בסיסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר
קינוחים בהרמת כוסית

שולחן קינוחים קלאסי

השולחן הבסיסי שלנו מתאים לאירועים בדרך כלל לאירועים פרטיים, ימי הולדת ואירועים עסקיים. החבילה שלנו מכילה מספר סוגים של קינוחים החל מכוסות קיונחים, עוגות, עוגיות

שולחן קינוחים קלאסי

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

שולחן קינוחים פרימיום

שולחן הפרימיום שלנו מתאים לאירועי יוקרה חגיגיים, חתונות והשקות. תפריט השולחן בתוכו קינוחי פינגרפוד, מגוון גדול של קיונחי כוסות, אקלרים, פחזניות וטארטאלטים.

שולחן קינוחים פרימיום

לקבלת התפריט והצעת מחיר לאירוע פנה אלינו ונשלח לך באופן מיידי אל המייל
קבל הצעת מחיר

איך תבחרו בר קינוחים לחתונה

בר ממתקים לחתונות – מה כדאי לדעת לפני שמזמינים

בחירה של בר ממתקים לחתונה, או בר קינוחים לחתונה, צריכה קודם כל להתחיל משיקולים פרקטיים. כמו שאמרנו, אנחנו בשיאו של שלב הריקודים, אתם רוצים שלאורחים שלכם יהיה מתוק וכיף, אבל אתם לא רוצים שהם ייעלמו ליותר מדי זמן מהרחבה. לשם כך, עליכם לדאוג לשני דברים: האחד הוא קינוחים קטנים, קינוחי ביס אותם יכול כל אחד פשוט לקחת ולחזור איתם אל הרחבה. השדבר השני הוא שפע – שאף אורח לא ירגיש שהוא חייב להתנפל על בר המתוקים לפני שהכל ייחטף לו מבין הידיים.

מראה השפע של בר מתוקים לחתונה נעוץ לא רק בכמות המתוקים אלא גם במגוון. ככל שיהיו יותר סוגים, כך האורחים שלכם ירגישו שהשקעתם בהם ושאתם מעניקים להם עולם שלם לבחור מתוכו. שימו לב לאיזון בין הכמות לאיכות, כדי שלא יהיו מעט מדי קינוחים מכל סוג. אפשר להתייעץ עם חברת הקייטרינג שבחרתם לגבי הקינוחים הפופולריים ביותר, לא בכל סוג חייבת להיות אותה כמות.

בחירה של ממתקים לחתונה צריכה להיות כזו שפונה לכל הטעמים. ראשית, התפריט יכול לשלב ממתקים של ממש לצד קינוחים, גם ממתקים סטנדרטיים ומוכרים וגם כאלו מושקעים וייחודיים יותר. בתחום העוגות והמאפים, כדאי שיהיו קינוחים מעולם הגבינות או הווניל לצד קינוחים בטעמי שוקולד או קפה, וגם כמה קינוחים בטעמי או בשילוב פירות, בצקים ומאפים לצד קרמים ומוסים ועוד ועוד.

אל תשכחו לכלול ברשימת הקינוחים גם קינוח אחד או שניים שאהובים עליכם במיוחד, כי גם לכם מגיע ליהנות ביום החתונה שלכם, ולסיים אותו עם טעם מתוק על השפתיים. רק אל תשכחו לבקש מראש שישמרו לכם בצד, אחרת בזמן שאתם נפרדים מהדודים, הקינוחים עליהם פינטזתם פשוט ייחטפו.

לקבלת קטלוג קינוחים, תפריט, הצעת מחיר או ייעוץ לפני לאירוע, פנה אלינו ונשמח לסייע

צוות "קינוחים זה אנחנו" עומד לשרותך. שלח אלינו הודעה או הרם טלפון, אנו מחכים לשיחתך..