בר מתוקים לבר ולבת מצווה

בר מתוקים לאירוע בר או בת מצוה זה גם אנחנו..

מתכננים אירוע בר מצווה? הפכו אותו להכי מתוק שאתם יכולים..

אנו מציעים שרות בר מתוקים לאירועים של פעם בחיים 

הגיע הרגע, והילד או הילדה שלכם עומדים לפני גיל מצוות, מאורע מרגש ומכונן, שגם אתם וגם הם ודאי מצפים לו כבר זמן רב. כל ילד וילדה מעדיפים חגיגה מסוג אחר – יש כאלה שישמחו לעשות מסיבה מפוארת לכל הכיתה, אחרים יעדיפו משהו צנוע יותר עם המשפחה הקרובה. אבל בכל סוג של אירוע לציון היום החשוב הזה, יש דבר אחד שכל ילד ירצה שיהיה – קינוחים.

אמרו כבר חכמים לפנינו – אין חגיגה בלי עוגה, וכשמדובר בבר או בת מצווה זה נכון שבעתיים. כי מה ילדים אוהבים יותר ממתוקים? שולחן מתוקים או בר ממתקים יהיהו דרך פשוטה וקלה לייצר אטרקציה שתשמח גם את חתן או כלת השמחה וגם את חבריו.

קינוחים זה אנחנו

החברה הגדולה בישראל לאירועי קייטרינג קינוחים

סוכריות שוקולד וממתקים

כך תבחרו את בר המתוקים לאירע בר/בת המצווה שלכם

בר מתוקים לאירועי בר ובת מצווה

בר מתוקים לבר ושרותי קייטרינג לבת מצווה הוא לא כמו בר מתוקים לכל אירוע אחר. ראשית, מדובר בחגיגת יום הולדת של ילד או ילדה. אמנם אנחנו מציינים את הגיעם לבגרות, כביכול, אבל עדיין מדובר בילדים. ואת הקינוחים יש להתאים קודם כל לטעמם ולטעמם של חבריהם.

קשה לקלוע לטעמם של ילדים כמכלול, במיוחד כיום, כשילדים נחשפים לשלל סוגים של מאכלים וכבר מכירים הרבה יותר מאשר עוגת שוקולד פשוטה עם סוכריות. אפשר לומר שבאופן כללי הנטייה היא לקינוחים יותר מתוקים שפחות מבוססים על טעמים עזים של שוקולד מריר, קקאו או קפה.

גם קינוחים הכוללים פירות פחות פופולריים בדרך כלל בקרב ילדים, אלא אם כן מדובר בקינוח עם תותים. אפשר לייצר מגוון, גם לטובת הילדים שכן אוהבים וגם לטובת המבוגרים, אך מסוגים אלו של קינוחים אפשר בהחלט להציע כמות קטנה יותר.

אחד הדברים החשובים ביותר בבניית שולחן מתוקים לבר או בת מצווה, הוא קינוח אישי שישים את הילד או הילדה במרכז. עוגה מעוצבת עם השם שלו או שלה, התמונה או אלמנטים שקשורים לדברים שהם אוהבים יהיו דרך מקסימה לשמח אותם, לתת להם את תשומת הלב שמגיעה להם ולייצר עניין נוסף סביב אותו בר מתוקים פופולרי מלכתחילה.

אם מדובר בחגיגת בר מצווה הנערכת אחרי העלייה לתורה, בר הממתקים יכול לכלול קריצה למנהג זריקת הסוכריות, ובאופן כללי כל מה שעולה בדמיונכם אתם יכולים לבקש מחברת הקינוחים, ובמקרים רבים תגלו גמישות מפתיעה. גם אם לא יוכלו לבצע בדיוק את מה שדמיינתם, יוכלו וודאי להציע לכם רעיונות אחרים מניסיונם עם גילאים אלו ובכלל, ולהבטיח לכם שההמולה סביב הקינוחים תגלוש במהרה גם למבוגרים שבחבורה.

לקבלת קטלוג קינוחים, תפריט, הצעת מחיר או ייעוץ לפני לאירוע, פנה אלינו ונשמח לסייע

צוות "קינוחים זה אנחנו" עומד לשרותך. שלח אלינו הודעה או הרם טלפון, אנו מחכים לשיחתך..