בר מתוקים וממתקים לאירוע

קייטרינג מתוק לאירועים, זה גם אנחנו..

בר מתוקים לאירוע

אנו מומחים רק במה שטוב ואיכותי, כל היתר לא אצלנו..

אם אתם מתכננים אירוע, אתם וודאי מוצפים בנתונים ופרטים שעליכם לארגן ולזכור. אם יש פרט שאין שום סיכוי שיישכח הוא החלק של הקינוחים, החלק הטוב ביותר בכל אירוע. אבל בבחירת הקינוחים, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה, במיוחד אם אתם מאוהבי הקינוחים, אלו שמתענגים על כל סוג של מתוק, חולמים על כל מאפה ומתעלפים למראה כל עוגה ועוגיה.

אתם, אוהבי הקינוחים והמתוקים, נמצאים באירועים בסיטואציה מאתגרת. מצד אחד ניצב מולכם בר מתוקים שהוא התגשמות כל הפנטזיות, מצד שני אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לטעום את כל הסוגים, אך מצד שלישי איך בוחרים מתוכם? אותה התלבטות תעמוד מולכם כשתצטרכו לבחור את תפריט המתוקים על מנת לייצר את בר המתוקים לאירוע שלכם. מזל שאנחנו כאן בשביל לעזור.

  • בר קינוחים לאירועים פרטיים
  • בר קינוחים לאירועים פרטיים
  • עוגות לאירועים בהתאמה אישית
  • מגשי אירוח מתוקים

קינוחים זה אנחנו

החברה הגדולה בישראל לאירועי קייטרינג קינוחים

בר מתוקים לחתונה

שולחן מתוקים על בסיס שוקולד

עוגות לב וניל

שולחן מתוקים ופרות

כך תבחרו קינוחים עבור בר מתוקים לאירוע שלכם

בר ממתקים לאירועים

ראשית, כדאי שנבדיל בין בר מתוקים לבין בר ממתקים. בר ממתקים לאירועים יהיה בר של מתוקים קטנטנים, ממש כמו סוכריות, עוגיות או שוקולדים, בעוד שבר מתוקים או קינוחים מתייחס בדרך כלל לעוגות ומאפים של ממש, גם אם בגודלם הם קטנים ואישיים. הבחירה המומלצת ביותר היא שילוב של השניים.

כאשר אתם רוצים לבחור את סוגי המתוקים שיוצעו לאורחים באירוע שלכם, כדאי לבדוק עם חברת הקייטרינג מהם סוגי התפריטים שהיא מציעה בדרך כלל, מי מהם הוא הפופולרי ביותר, ובתוך סוגי הקינוחים עצמם לאתר את הקינוחים המבוקשים. צריך לשים לב שהתפריט המתקבל בסוף הוא תפריט מאוזן שכולל מתוקים מסוגים שונים.

חשוב שכל בר מתוקים לאירועים יכלול קינוחים לאוהבי השוקולד כמו בראוניז, עוגת פאדג’ או עוגות בשילוב מוס שוקולד. לצד קינוחי השוקולד שנחשבים כבדים יותר, כדאי להכניס קינוחים פירותיים קלים כמו טארט תפוחים או אגסים, טארט לימון וכדומה. את כל הקינוחים האלו תוכלו להציע לאורחים שלכם בגירסאות מיני יפהפהיות שכמעט יהיה חבל לאכול מרוב שהן יפות.

קינוחים נוספים יכולים להיות פחזניות ממולאות בקרמים שונים, שמלהיבות את רוב האורחים, קינוחים מיניאטוריים ויוקרתיים כמו אקלרים וטראפלס, ואיך אפשר לומר יוקרתי בלי להזכיר את המקרונים שכבשו את המדינה ואת החיך, ויכבשו בהצלחה ודאית גם את האורחים באירוע שלכם.

 

הבחירה היא אמנם שלכם, אבל חשוב להתחשב גם בטעמים שאחרים אוהבים. שמרו על גיוון ואל תחששו להיות קצת נועזים, אם מדובר בקינוחים אישיים, באטרקציות כמו קרפ צרפתי או גלידה, בעוגות מעוצבות בהתאמה אישית ועוד – אנחנו בטוחים שהאורחים שלכם יודו לכם בפה מלא

בר מתוקים לאירוע - דוגמאות מהתפריט

מתוך תפריט הקינוחים שלנו

קאפקיקס קינמון ותות

שולחן שוקולד בתפזורת

עמדת מקרונים בשלל צבעים

לקבלת קטלוג קינוחים, תפריט, הצעת מחיר או ייעוץ לפני לאירוע, פנה אלינו ונשמח לסייע

צוות “קינוחים זה אנחנו” עומד לשרותך. שלח אלינו הודעה או הרם טלפון, אנו מחכים לשיחתך..