בר ממתקים

בר ממתקים ייחודי הוא ההפתעה של כל אירוע, יום הולדת בחיק המשפחה או אירוע חברה גדול, בר המתוקים שלנו ישדרג לכם את החוויה. בר ממתקים הוא בעצם השאו של האירוע, צורת הגשה של קינוחים בדרך יוצאת דופן ומרשימה שכיום לא תשאיר אף אורח אדיש לצילום תמונה לאינסטגרם.

איך בוחרים בר ממתקים

אז מה בעצם חשוב לשים לב אליו כשאשר בוחרים בר ממתקים כך שיתאים בידיוק לאופי האירוע אותו תרצו לחגוג
דבר הראשון הוא הכמות, ההיתרון הגדול ביותר של בר ממתקים הוא השפע, כאשר כל הקינוחים אותם תבחרו מוגשים על בר גדול ויפה לא יחסרו קינוחים לאף אורח.

הדבר השני שחשוב לבחור הוא עיצוב הבר, אנו בחברת קינוחים זה אנחנו מציעים מספר עיצובים שונים לבר ממתקים אותו תבחרו כמו כן, גם את הקינוחים עצמם תוכלו לבחור, למשל, בהתאם לקונספט הארוחה אותה מגישים באירוע שלכם. העיצוב מתחיל בדברים הקטנים, מהמפה ועד למפית והיכן כל קינוח נמצא על הבר, כלי ההגשה וצורת כוסות הקינוחים האיישים. ניתן לעצב את הבר בצורה פונקציונלית ונוחה המאפשרת להגיע לכל קינוח ללא קושי וללא אפשרות שקינוח אחר יפריע או יפול.

וכמובן, הדבר החשוב ביותר, בחירת הקינוחים, כדי לדעת אילו קינוחים יתאימו בצורה הטובה ביותר לאירוע שלכם יש לקחת בחשבון את האוכל המוגש בארוחה שמוגשת לפני מכמה סיבות, האם הקהל שומר כשרות והארוחה היתה בשרית כמובן שנבחר בתפריט פרווה.

את טווח גילאי האורחים כדי גם כן לבדוק מכיוון שלא תמיד ילדים אוהבים קינוחים מסויימים למשל, קינוחי קפה ולכן נדאג שיהיה להם קינוחים שילדים אוהבים. חשוב גם להתייחס לעונה כאשר בוחרים קינוחים, פירות העונה הן תמיד יכולות להיות אופציה טובה לקינוח קליק לאחר ארוחה טובה.

בנוסף, חשוב שתדעו אנו מייצרים קינוחים חלביים, פרווה וגם טבעוניים ככה שכולם יכולים להנות לפי אורח החיים שלהם ללא חחש.

לאחר שבחרתם איך אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה הגיע הזמן לבחור בר ממתקים מרהיב ומלא בשפע שיתן סיום מתוק ויפה במיוחד לאירוע המיוחד שלכם.

מקרונים
קינוחים אישיים - מקרונים בשלל צבעים
אקלר וניל פטל
אקלרים במגוון טעמים

מתוקים זה אנחנו

תייצר עבורכם את הקינוחים ברמה הטובה ביותר עם חומרי הגלם הטריים ביותר. אצלנו כל קינוח מכינים באהבה והתייחסות גם בכמיות גדולות כך שכל אחד ואחד מהאורחים ירגיש שייצרו בזה הרגע במיוחד עבורו את הקינוח אותו הוא בחר.

אז למה אתם מחכים, השאירו פרטים או התקשרו אלינו והזמינו את בר מתוקים בהתאמה אישית במיוחד בשבילכם.

הצעת מחיר בקליק